Jarní servisní akce za 249 Kč

Březen 29, 2018

JSA 2018 x

Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku letních pneumatik se slevou až 25 %. Samozřejmostí je možnost přezutí kompletních kol od 299 Kč nebo uskladnění pneumatik za 499 Kč. V rámci jarní servisní prohlídky zkontrolujeme funkčnost Vaší klimatizace, provedeme diagnostiku, zkontrolujeme podvozek, brzdový systém a mnoho dalšího. To vše za akční cenu 249 Kč. Zobrazit více

Výprodej vozů

Prosinec 8, 2017

Ideální šance na pořízení vozu za exkluzivních podmínek.

Vyberte si z naší nabídky nových, předváděcích, ročních nebo zánovních vozů ŠKODA a pořiďte si auto za exkluzivních podmínek. K Vašemu nákupu nyní dostanete hodnotné vánoční bonusy a slevy (například ke každému vozu Věrnostní kartu AUTOCENTRA TA v minimální hodnotě 20 000 Kč). Zobrazit více

Zimní servisní akce 2017

Září 26, 2017

Dopřejte svému vozu péči v autorizovaném servisu

Připravte svůj vůz značky ŠKODA na zimní sezónu v AUTOCENTRU TA. Od 1. 10. do 30. 11. 2017 Vám zkontrolujeme funkčnost topení, částí podvozku a důležitých prvků elektrické instalace za pouhých 249 Kč. Provedeme test autobaterie, diagnostiku, zkontrolujeme podvozek a mnoho dalšího.

Užívejte si na svých cestách sníh, mráz i náledí!

Zobrazit více

Využijte výprodeje Škoda Fabia

Leden 22, 2019

Využijte atraktivních  cen pro novou Škodu Fabia díky časově omezenému výprodeji. Ceny již od 249 900,- Kč za nový vůz. Více na letáku níže.

Nová Škoda Fabia bez starostí – operativní leasing

Říjen 25, 2018

Jezděte s novou Fábií bez starostí! Pořiďte si novou škodovku v rámci operativního leasingu a netrapte se zbytečnostmi. Získáte tak všechny výhody řidiče a ulevíte si od veškerých nevýhod. S operativním leasingem vám totiž stačí jen natankovat a o víc se nestarat. Komplexní služby a skvělý zákaznický servis vždy najdete v AUTOCENTRU TA! Jedině TAdy získáte nové auto a ještě vám zaplatíme za to staré. Přijďte se podívat do naše showroomu!

Rezervujte si testovací jízdu

Ke stoletému výročí Československa jsme pro Vás připravili mimořádně zvýhodnění limitovanou edici – 100 czech lions edition – Fabia MR 2019 –  operativní leasing 2.999,- Kč vč. servisu!

ŠKODA Fabia 1,0 TSi 70 kw za cenu 2.999,- Kč /měs. VYPRODÁNO – obracejte se prosím na prodejce o variantní konfigurace, volejte 777 924433 nebo 777924402 – 

 • Dobá nájmu 48 měsíců
 • Roční nájezd 5.000 km + 5.000 km tolerance
 • Doba dodání ihned
 • Možnost pro soukromé osoby i podnikatele

Výbava vozu

 • Fabia Acitive 1,0 TSi / 70 kw
 • LED denní svícení
 • Automatická klimatizace
 • El. Ovládaná okna a zrdcátka
 • Radio Blues
 • MFA – palubní počítač
 • Centrální zamykání

Výhody operativní leasingu

 • Neplatíte žádnou splátku předem
 • Fixní měsíční splátky (zahrnující všechny náklady), kterou jsou daňově odečítatelné
 • Odpadají starosti s pozdějším prodejem vozu (pokles ceny)
 • Měsíční splátka zahrnuje pojištění a další služby viz. níže.

Služby zahrnuté v ceně

 • Údržba a servisní náklady
 • Havarijní pojištění (5% spoluúčast, min. 5000 Kč)
 • Povinné pojištění
 • Připojištění čelního skla aj.
 • Poplatek za registraci
 • Rozhlasový poplatek
 • Silniční daň
 • Management poplatek za správu

Nevyhovují-li Vám nastavené parametry Limit edition, kontaktujte naše prodejce.

 • Měsíční splátka bez DPH              2.999,- Kč
 • DPH                                                      630,- Kč
 • Měsíční splátka vč. DPH               3.629,- Kč

Tato individuální nabídka obsahuje havarijní pojištění a předpokládá alespoň 48 měsíců předchozího bezeškodného průběhu havarijního pojištění a tato nabídka není nabídkou ve smyslu par.1732 zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTOCENTRUM TA a.s. a druhou stranou závazkový vztah.

Co nového u plzeňských lvů?

Únor 14, 2018

Staráme se o krále zvířat i silnic

Již několik let podporujeme ZOO Plzeň. Za tuto dobu jsme byli svědky mnoha šťastných událostí a obzvláště živo bylo ve lvím výběhu v průběhu uplynulých pár měsíců.

Na konci prosince loňského roku jsme se zúčastnili křtu lvího chlapce Baqira a minulý týden jsme se rozloučili s jeho nevlastní sestrou Amirou. Ta se narodila v plzeňské ZOO 12. září 2016 a po necelém roce a půl byla převezena do svého nového bydliště v rakouské zoologické zahradě Tierwelt Herberstein.

Od sedmdesátých let 20. stol. jsou Amira a Baqir první odchovaní lvi berberští v ZOO Plzeň. My jsme moc rádi, že u těchto radostných zpráv můžeme být a těšíme se na další, které z výběhu lvů uslyšíme. Máme je totiž téměř za humny. Tak až pojedete ze ZOO, zastavte se ještě na prohlídku smečky ŠKODA u nás. A kromě koukání se jich můžete i dotýkat a v některých z nich se i svézt. Těšíme se na Vás v Autocentru TA.

Dny testovacích jízd ŠKODA 2017

Duben 21, 2017

TWITTER_DTJS_2017_TW_cover

DNY TESTOVACÍCH JÍZD ŠKODA 2017

Vyzkoušejte si některý z našich modelů a vyhrajte vůz ŠKODA OCTAVIA SCOUT

Pro malé i velké motoristy jsme přichystali spoustu skvělých zážitků – od testovacích jízd s vozy ŠKODA až po zábavné doprovodné aktivity. A aby toho nebylo málo, na této akci můžete soutěžit o skvělé ceny!

Zobrazit více

Jak jsme 2 dny hýčkali nový Kodiaq v ZOO Plzeň

Duben 11, 2017

O víkendu před několika týdny jsme byli svědky něčeho nevídaného! Na dva dny se v areálu ZOO Plzeň a v prostoru před ní objevilo několik dospělých Kodiaqů. Příjemně vyděsili každého, kdo kolem nich prošel. K jednomu z nich, který se hrdě postavil před restaurací KIBOKO, zavedly návštěvníky medvědí stopy na chodnících vedoucí od hlavního vchodu až k restauraci. Ti si poté mohli vystavený vůz prohlédnout z venku i zevnitř a nebyl problém do něj nasednout, ať již na přední sedačky, nebo do druhé a dokonce i třetí řady sedadel! Škoda Kodiaq tak spolkne hned 7 cestujících, což z něj dělá jednoho z nejpraktičtějších rodinných mazlíků v kategorii SUV.

Druhé stanoviště, kde byli „medvědi“ k vidění, se nacházelo na parkovišti před Amfiteátrem Lochotín. Sem se uchýlily hned 2 dospělé kusy Kodiaqů. Samozřejmostí byly testovací jízdy. Vždyť pod kapotou nemají koně, ale pořádné medvědy, kteří vás však nesežerou.

Rodinní medvědi středem pozornosti

Návštěvníci ZOO Plzeň se chodili na všechny vzácné Kodiaqy dívat až do odpoledních hodin a my jsme moc rádi za možnost je předvést a za to, že se vám líbí. Můžeme s jistotou konstatovat, že nový produkt ze stáje Škoda se opravdu povedl, o čemž svědčí i naprostá vyprodanost Škody Kodiaq minimálně na území Plzně.

Pokud jste medvědy v ZOO nestihli, nezoufejte. Vrátili se zpátky do našeho autocentra a my vám je ochotně předvedeme i u nás.

Těšíme se na viděnou.