Připravte se na léto a využijte výhodné nabídky vyčištění klimatizace včetně výměny filtru* za 999 Kč!

 

 

 

Kontaktujte svého servisního poradce a rezervujte si termín:

Libor Chvojka: lchvojka@autocentrumta.cz, tel.: 777 924 422

Marek Boťa: mbota@autocentrumta.cz, tel.: 777 924 423

 

*filtr bez aktivního uhlí

Proč čistit klimatizaci ve Vašem voze?

Klimatizace dnes patří do výbavy naprosté většiny vozů a mnozí z nás si život bez ní už neumí ani představit. Jenže ačkoli dokáže zpříjemnit cesty parnými letními dny, může také být zdrojem nehezkých zážitků a dokonce i zdravotních problémů. Že šok, způsobený přechodem z venkovních 30 stupňů do auta vychlazeného na stupňů osmnáct, není pro naše tělo nic dobrého,je všeobecně známý fakt. Ale věděli jste, že zanešená klimatizace způsobuje různá respirační onemocnění?

Během jízdy se do klimatizace dostává smog, pyl a další nečistoty z venkovního prostředí. Kromě těchto chuťovek, které na nás vanou spolu s osvěžujícím vánkem z klimy, se v potrubí drží také vlhkost. A kde je vlhko, tam jsou plísně a bakterie. Jednou z nebezpečných bakterií, kterým se v útrobách vašeho auta líbí, je Legionella pneumophilla, které postihuje dýchací cesty a způsobuje legionelózu- onemocnění podobné zápalu plic.

Řešení je přitom snadné- odvezte vašeho mazlíka k nám. Za akční cenu 999 Kč vám klimu vyčistíme, vyměníme filtr a zkontrolujeme, zda je vše v pořádku. Abyste měli prostě léto bez starostí a pracovních neschopností 🙂