Už jste se seznámili s LAUROU?

V nových modelech ŠKODA SCALA a ŠKODA KAMIQ se můžete setkat s novou hlasovou asistentkou Laura. Aktivuje se jednoduše bez použití jakéhokoli tlačítka, jednoduchým zvoláním OK (oukej), Lauro. A umí česky! Na rozdíl od asistentů od Apple, Amazonu nebo například Googlu. Navíc jí lze ovládat i anglicky, německy, francouzsky, španělsky a italsky.

Hlasová asistentka Laura je součástí multimediálního systému AMUNDSEN. Při hlasovém ovládání se hudba ztlumí, ale neztiší se úplně, což dotváří atmosféru přirozeného rozhovoru. Nemusíte se učit přesná hesla, protože Laura rozumí celým větám. Přepnout rádio, vyhledat oblíbenou skladbu, zahájit navigaci a nadiktovat adresu, zobrazit si stav vozidla a mnoho dalšího je teď mnohem pohodlnější bez nutnosti ručního ovládání. Dokonce můžete Lauře nadiktovat SMS zprávu. Díky eSIM kartě je váš vůz online a Laura kombinuje data uložená v paměti systému s vyhledanými daty na internetu a tím pružně reaguje.

Asistentka Laura se bude i nadále rozšiřovat a vyvíjet, aby bylo hlasové ovládání co nejpříjemnější. Laura bude umět například ovládat více funkcí vozu nebo ještě plynuleji reagovat na celé mluvené věty, bude možný i jednoduchý rozhovor. Do budoucna se můžeme na Lauru těšit i v dalších modelech ŠKODA.

Zajímá vás, jak se Laura ovládá v praxi? Domluvte si u nás testovací jízdu s modelem ŠKODA KAMIQ a přesvědčte se, že má skutečně něco do sebe.

Těšíme se na vás u nás v TéÁčku