Škoda Enyaq

Škoda Enyaq je první plně elektrické SUV značky Škoda. Hlavním přínosem tohoto vozu je samozřejmě nulová produkce emisí výfukových plynů. Elektromobily navíc přispívají ke snížení hluků, které mají negativní dopady na fyzické i psychické zdraví nás všech. Škoda Enyaq je konstrukčně jednoduchý, snadný na údržbu a vyžaduje méně oprav, zároveň ale poskytuje vysoký výkon a efektivní akceleraci.

S nabíjením svého vozu Škoda Enyaq si nemusíte dělat starosti. Ačkoli je veřejnost ohledně nabíjení vozů stále skeptická, nejdostupnějším a nejjednodušším způsobem dobíjení vašeho vozu je jeho připojení k vaší domácí zásuvce. Nabíjení sice potrvá delší dobu, ale nabíjení v noci nijak nenaruší vaše plány.

Pokud přesto chcete nabíjení urychlit, řešením je pořízení Škoda Charger Connect ve třech nabízených balíčcích. Instalováním wallboxu přímo u vás doma zrychlíte dobití vozu a nebudete muset využívat veřejné dobíjecí stanice.

Veřejné dobíjecí stanice najdete na mnoha místech, jejichž počet se stále navyšuje. Většinou je naleznete u obchodních center, benzínových pumpách a některých parkovištích. Rychlonabíjecí stanice dobijí váš vůz za několik desítek minut a do roku 2030 má být v ČR instalování až 35 000 stanic.

ATRAKTIVNÍ ŠKODA ENYAQ

Robustní a sebevědomá příď se štíhlými světlomety dává již z dálky najevo, že se jedná o dynamický vůz, který ale poskytne veškeré pohodlí a bezpečnost. Oslní vás nejen Matrix-LED světlomety, ale také osvětlení nástupního prostoru. Na přání si můžete do svého Enyaqa navolit i panoramatickou střechu, která díky zatmavení pouští do prostoru dostatek světla, ale zároveň minimum nadbytečného tepla.

Škoda Enyaq
Škoda Enyaq interiér

VELKORYSÝ A KVALITNÍ INTERIÉR

Hlavním poznávacím znamením interiéru vozu Škoda Enyaq je jeho kvalita a prostor. Najdete v něm velké množství odkládacích přihrádek a chytrých řešení. Například palubní deska je navržená tak, abyste si při ovládání infotainmentu pohodlně opřeli ruku. V interiéru v provedení Lodge jsou sedadla potažená tkaninou, která je ze 40% tvořená certifikovanou přírodní vlnou a ze 60% poylesterem z recyklovaných PET lahví. Nový virtuální kokpit je kompaktní a najdete ho v základní výbavě stejně jako head-up displej.

KODA ENYAQ S POHONEM VŠECH KOL

Škoda Enyaq se může pochlubit pohonem zadních kol, které vaší jízdě dodávají na jistotě. Dalším zážitkem, který si užijete, je opravdu svižný odpich a ve městě jistě oceníte malý poloměr otáčení. Elektromotor na zadní nápravě může být doplněn druhým elektromotorem vpředu a tím se ze Enyaqa stane vůz s pohonem všech kol. U tohoto modelu máte navíc na výběr z pěti jízdních režimů.

Škoda Enyaq wallbox

+420 703 464 444 Kontakty