Škoda Octavia

Nová Škoda Octavia se pyšní čistými liniemi a perfektním proporcím, které jí dávají dynamický sportovní vzhled. Oproti předchozí verzi je delší, ale také širší. Díky novému designu se může pochlubit také součinitelem odporu vzduchu 0,24, se kterým patří mezi nejlepší aerodynamické vozy na světě.

Hlavní Matrix-LED světlomety dokáží díky postupnému rozsvěcování a zhasínání jednotlivých LED segmentů zamezit oslnění protijedoucích řidičů. Díky tomu můžete mít bez obav svá dálková světla neustále zapnutá. Zadní Top LED světla jsou vybavená animovaným ukazatelem směru jízdy.

V Octavii naleznete elegantní a vzdušný interiér s hladkými liniemi a s kvalitními materiály. Středovou konzoli zdobí chromové prvky, stejně jako madla dveří. Nová přístrojová deska je rozdělená do několika úrovní a dokonalou atmosféru dotváří ambientní LED osvětlení, které lze nastavit do různých barevných kombinací.

Tříbodové bezpečnostní pásy doplňuje až deset airbagů a hlavové opěrky, čímž jsou pasažéři i řidič maximálně chránění v případě nehody. Systém eCall+ v případě havárie automaticky kontaktuje tísňovou linku a vyšle informace o počtu osob ve voze, pozici vozu nebo stavu vozidla.

Škoda Octavia čtvrté generace

REPREZENTATIVNÍ OCTAVIA

Čtvrtá generace nejoblíbenějšího modelu Octavia je oproti předchozí verzi větší, emotivnější a dynamičtější, stále si ale zachovává punc elegance. Svým nadčasovým vzhledem vás na vašich cestách bude vždy důstojně reprezentovat a o svých kvalitách nenechá nikoho zapochybovat.

NOVÝ HEAD-UP DISPLEJ

Novinkou v Octavii je nyní head-up displej, který na čelní sklo promítá aktuální rychlost, navigaci a další údaje tak, abyste mohli nerušeně sledovat situaci před vámi bez nutnosti odlepení zraku k infotainmentu. Je tak skvělým partnerem virtuálnímu kokpitu s úhlopříčkou 10,25″ a čtyřmi možnostmi zobrazení.

Škoda Octavia zavazadlový prostor

VELKÝ PRO KUFR PRO VAŠE CESTY

Nová Octavia je nejen krásná na pohled, ale také praktická. O tom vás přesvědčí velikost zavazadlového prostoru, který narostl na 600 litrů. Se sklopenými zadní sedadly získáte prostor o objemu dokonce 1 555 litrů, do kterého díky důmyslným úchytům a síťovému programu bez potíží naskládáte jakýkoli náklad.

+420 703 464 444 Kontakty