fbpx

NOVINKA- NANOKOSMETIKA PRO VÁŠ VŮZ

Spojili jsme síly se společností NANOULTRON, aby váš vůz dostal nadstandardní péči, jakou jinde nenajdete.

 

 

NANOKOSMETIKA PRO AUTO

Kompletní ochrana interiéru a exteriéru Vašeho vozu. Nejen čistění ale i konzervace a antistatická ochrana. Na voze se díky nanokosmetice vytvoří neviditelný film, který chrání Váš vůz před UV zářením, brání usazování nečistot a dalším nežádoucím přírodním vlivům. Vůz je díky nanokosmetice chráněn několik měsíců. Nano přípravky jsou velmi účinné a především pak při deštivém počasí poznáte jejich sílu, kdy stéká voda po skle a kapotě a nemusíte téměř vůbec použít stěrače.

NanoUltron je česká firma zabývající se produkty nanotechnologie, která byla založena v roce 2017.

Co je to vlastně nanotechnologie? Jedná se o označení pro oblast vědy a průmyslu, která cíleně manipuluje s jednotlivými atomy tak, aby vznikaly látky a materiály s netradičními vlastnostmi. Je to složité? Může se zdát a proto jsme tady my, aby jste mohli i Vy tuto zázračnou látku využívat.

Touto technologií si koncové produkty – nano kosmetiku, necháváme výhradně vyrábět v České Republice. Vy sami si pak můžete tento úžasný produkt nanést na jakýkoliv povrch a tím si mnohonásobně ochráníte životnost ošetřeného místa.

Naše firma Vám nabídne vše, co potřebujete a co jste doposud marně hledali. Dva roky jsme produkty testovali u našich německých sousedů a řekli jsem si, že je načase tento zázrak přinést k Vám domů.

Nanokosmetika nezamořuje přírodu

Důležité také na tom všem je, že veškeré naše nano přípravky jsou biologicky odbouratelné, nezamořujeme tedy přírodu chemikáliemi. Navíc všechny produkty pro Vaše vozidlo jsou nyní ve velkém, 100ml „XXL“ balení!

Více informací naleznete na webu NanoUltron- přímo ZDE

Kontaktujte naše servisní poradce a domluvte si termín kompletní péče o vašeho mazlíka 🙂

Libor Chvojka- tel.: 777 924 422, e-mail: lchvojka@autocentrumta.cz

Marek Boťa- tel.: 777 924 423, e-mail: mbota@autocentrumta.cz