fbpx

NOVINKA- NANOKOSMETIKA PRO VÁŠ VŮZ

Spojili jsme síly se společností NANOULTRON, aby váš vůz dostal nadstandardní péči, jakou jinde nenajdete.

 

 

NANOKOSMETIKA PRO AUTO

Kompletní ochrana interiéru a exteriéru Vašeho vozu. Nejen čistění ale i konzervace a antistatická ochrana. Na voze se díky nanokosmetice vytvoří neviditelný film, který chrání Váš vůz před UV zářením, brání usazování nečistot a dalším nežádoucím přírodním vlivům. Vůz je díky nanokosmetice chráněn několik měsíců. Nano přípravky jsou velmi účinné a především pak při deštivém počasí poznáte jejich sílu, kdy stéká voda po skle a kapotě a nemusíte téměř vůbec použít stěrače.

NanoUltron je česká firma zabývající se produkty nanotechnologie, která byla založena v roce 2017.

Co je to vlastně nanotechnologie? Jedná se o označení pro oblast vědy a průmyslu, která cíleně manipuluje s jednotlivými atomy tak, aby vznikaly látky a materiály s netradičními vlastnostmi. Je to složité? Může se zdát a proto jsme tady my, aby jste mohli i Vy tuto zázračnou látku využívat.

Touto technologií si koncové produkty – nano kosmetiku, necháváme výhradně vyrábět v České Republice. Vy sami si pak můžete tento úžasný produkt nanést na jakýkoliv povrch a tím si mnohonásobně ochráníte životnost ošetřeného místa.

Naše firma Vám nabídne vše, co potřebujete a co jste doposud marně hledali. Dva roky jsme produkty testovali u našich německých sousedů a řekli jsem si, že je načase tento zázrak přinést k Vám domů.

Nanokosmetika nezamořuje přírodu

Důležité také na tom všem je, že veškeré naše nano přípravky jsou biologicky odbouratelné, nezamořujeme tedy přírodu chemikáliemi.

 

Více informací naleznete na webu NanoUltron- přímo ZDE

Domluvte si termín kompletní péče o vašeho mazlíka 🙂

Kontaktujte nás na čísle +420 725 301 007 nebo zavolejte detailera:
Jakub Šmat, tel.: +420 737 364 337