SÍLA ELEKTRICKÉ ENERGIE

ENYAQ COUPÉ RS iV

Plně elektrické SUV

Pohodlné, prostorné a šetrné

 

Již od 1 704 900 Kč

JIŽ PRVNÍ POHLED VZBUZUJE EMOCE

Elegantní prvky se zde mísí s dravostí modelů RS. Specifické nárazníky RS a kola 21″ dávají napovědět, že se pod kapotou skrývá tichá síla. Pozornost upoutá maska Crystal Face s černým rámečkem vsazená mezi Matrix- LED světlomety. A pokud přeci jen ještě váháte, zda se jedná o model RS, plaketka RS na předních blatnících a černé prvky karoserie nenechají nikoho na pochybách.

SPORTOVNÍ A PŘESTO POHODLNÝ

Až se dostatečně pokocháte celkovým vzhledem a získáte pocit, že vás už nic nepřekvapí, otevřete dveře a posaďte se. Překvapí vás nejen prostornost interiéru ale také jeho dynamický design. Stavěný tak, abyste si maximálně vychutnali radost z jízdy. ENYAQ RS iV disponuje tříramenným sportovním volantem potaženým kůží a s prošíváním. Přední sedadla jsou vyhřívaná s integrovanou opěrkou hlavy a bočním vedením. A zapomenout určitě nesmíme ani na nadstandardní zavazadlový prostor a prvky Simply Clever, které dodávají celému vozu na dokonalosti.

NABITÝ ZÁŽITKY

Základní výbava zahrnuje sportovní podvozek a volbu jízdního režimu. Baterie je uložena po podlahou, čímž poskytuje nízké těžiště vozu a vyšší polohu sedadla. Dva elektromotory nalezneme každý na jedné nápravě, díky čemuž poskytují pohon všech kol a výkon až 220 kW. Enyaq se také snaží spořit energii kde se dá a navíc si ji sám umí i vyrobit. K tomu dochází při přeměně kinetické energie na elektrickou při zpomalování vozu. Tomuto procesu se říká rekuperace. Ta probíhá automaticky. Baterie má kapacitu 82 kWh a doporučuje se nabíjet ji střídavým proudem a max na 80%.