NEVŠEDNÍ VÝJIMEČNOST

ENYAQ iV

Plně elektrické SUV

Pohodlné, prostorné a šetrné

Již od 1 239 900 Kč

STYLOVÝ A SEBEVĚDOMÝ

Sebevědomý výraz přídě s přimhouřenými světlomety dává tušit dynamické schopnosti nového SUV. Robustnost vozu zaručí, že se v něm budete cítit jistě a bezpečně.

Těšit se můžete na Matrix- LED světlomety, stejně jako na osvětlení nástupního prostoru či unikátní novinku- osvětlenou přední masku Crystal Face.

 

 

INTELIGENTNÍ, INOVATIVNÍ, INTUITIVNÍ

Kromě nově pojatého interiéru přináší ENYAQ iV celou řadu inteligentních a inovativních řešení, jejichž ovládání je zcela intuitivní. Mezi ně patří například standardně dodávaný virtuální kokpit, široké možnosti konektivity, ambientní osvětlení a v neposlední řadě také nový head-up displej s rozšířenou realitou.

Kvalitní zpracování a příjemné materiály vám zaručí pohodu na cestách, na nichž jistě oceníte množství praktických odkládacích prostor. Ekologický charakter elektromobilu skvěle podtrhují materiály šetrné k životnímu prostředí.

ÚSPORY, KTERÉ POTĚŠÍ

Při jízdě elektromobilem šetříte nejen životní prostředí, ale také svojí peněženku. Čekají na vás bonusy v podobě finančních úlev, zvýhodnění při parkování či v provozu a mnohé další.

Provoz elektromobilu ENYAQ iV je bez lokálních emisí, což z něj v očích nejen vlády ČR činí atraktivní vůz. Jeho uživatelé se tak vedle finančních úlev mohou těšit i na výhody spojené s parkováním, provozem či výhledově také vjezdem do center měst.