škdoa auto

Nonstop pomoc na cestách

ŠKODA Fabia

Od 259 900

Model FABIA patří již od roku 1999 k základním pilířům nabídky ŠKODA AUTO. Svou praktičností, všestranností a uživatelskou přívětivostí si získal již více než 4 miliony spokojených zákazníků.

Nyní však máme tu čest představit vám novou verzi třetí generace modelu FABIA. Její nový, mladistvější, sportovně elegantní design s upravenými předními i zadními světly integrujícími LED techniku nelze přehlédnout.

Neméně důležité změny se odehrály i pod povrchem. V hlavní roli byla bezpečnost, ta je pro automobilku ŠKODA vždy na prvním místě. NOVÁ FABIA může být vybavena automatickým přepínáním dálkových světel, systémem sledování mrtvého úhlu a upozorněním na dopravu pohybující se za vozem. Tyto prvky byly dosud vyhrazeny pro vyšší třídu vozů. V interiéru jsou použity nové materiály a dekory, vylepšené infotainment systémy podporující online služby ŠKODA Connect a další praktické Simply Clever prvky.

Ceny modelové řady ŠKODA FABIA začínají na částce 259 900 Kč za verzi Active 1,0 MPI/44 kW, která bude k dispozici v průběhu druhého pololetí letošního roku. Oproti dosavadnímu provedení je nyní standardní výbava obohacena o manuální klimatizaci, elektrické ovládání předních oken i vnějších zpětných zrcátek, autorádio Blues, palubní počítač, světelný asistent a další položky v celkové hodnotě více než 30 000 Kč.

U prostředního stupně výbavy Ambition přibyla například kola z lehkých slitin, malý kožený paket či infotainment Swing a další výbava v hodnotě 31 500 Kč.

Nejvyšší úroveň Style, dostala navíc tempomat, multifunkční volant, LED přední světlomety, LED zadní sdružené svítilny a další prvky celkem za 41 500 Kč. Mírné změny cen jsou vždy kompenzovány rozšířením výbavy. Sportovně laděná verze Monte Carlo pak ceníkové ceny dokonce snížila.

Totéž platí pro některé volitelné položky. Například převodovka DSG je nyní k dispozici za 30 000 Kč, tedy příplatek je o 6 000 Kč nižší než doposud.

4 důvody pro novou Škodu Fabia

  • 5 hvězdiček v testech bezpečnosti, mějte svou rodinu v bezpečí
  • spousta možností konektivity s vaším mobilním zařízením
  • díky nízké hmotnosti vozu a dalším technologiím i nízká spotřeba
  • prémie až 25 000 Kč za váš starý vůz

Už ji máme na našem showroomu, přijďte si ji prohlédnout a vyzkoušet.

Modelové řady Škoda

Škoda Citigo

Citigo

Škoda Fabia

Fabia

Škoda Octavia

Octavia

Škoda Rapid

Rapid

Škoda Karoq

Karoq

Škoda Superb

Superb

ŠKODA Kodiaq

Kodiaq

Top