Sportovní hatchback

ŠKODA FABIA MONTE CARLO

Emise CO113,5 – 137,9 g/km
Kombinovaná spotřeba 5,0 ‑ 6,1 l/100km

STYL V POHYBU

ŠKODA FABIA MONTE CARLO vynikne svým charakteristickým designem. Vzhled je završen bi- LED světlomety nebo standardně montovanými LED světlomety. Interiér se ve všech ohledech vyznačuje kvalitními materiály a přesností. Spesifický sportovní potah sedaček bude skvěle vyhovovat řidičům se sportovním založením.

 

SEDADLA A VIRTUÁLNÍ KOKPIT SE SPORTOVNÍM DESIGNEM

Prostorný interiér, kterému dominuje černá barva, nabízí standardně sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami a tříramenný sportovní multifunkční volant. Dekorační lišta na přístrojové desce, části středové konzole a madla dveří mají červený metalický dekor. FABIA MONTE CARLO nabízí všechny asistenční systémy, komfortní prvky a infotainment modelové řady FABIA. Virtuální kokpit, který je k dispozici na přání, nabízí specifický sportovnější design režimů zobrazení.

NOVÉ ASISTENČNÍ SYSTÉMY A AŽ 9 AIRBAGŮ

Nová FABIA MONTE CARLO nabízí tři motory generace Evo koncernu Volkswagen, které pokrývají výkonové spektrum od 70 kW (95 k) do 110 kW (150 k) se spotřebou 5,0 ‑ 6,1 l/100km což odpovídá emisím CO113,5 – 137,9 g/km. Všechny motory splňují přísnou emisní normu Euro 6d. V kombinaci s 50litrovou nádrží, která je k dispozici na přání, tak činí dojezd u tříválcových motorů více než 900 km v režimu WLTP.