fbpx

Radost z jízdy každý den.

 ŠKODA OCTAVIA RS

 

Dynamická jízda na dálnici i okreskách.

Emise CO148 – 150 g/km

Kombinovaná spotřeba 6.5 l/100km

 

již od 939 900 Kč

UŽÍVEJTE SI KAŽDOU JÍZDU

Sevřete pevně volant a sešlápněte plyn až k podlaze. Při rozjezdu vás 245 koní zamáčkne do sedadel. Auto vás poslouchá na slovo. Nadšeně projíždíte jednu zatáčku za druhou. To je Octavia RS.

Na výběr máte ze tří výkonných typů pohonu- benzín, plug-in a naftu.

 

 

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Varianta RS doplňuje moderní interiér modelu OCTAVIA o sportovní prvky. Součástí standardní výbavy je virtuální kokpit, ambientní osvětlení a další doplňky. Specialitou je nový tříramenný volant, na přání je dodáván také head-up displej.

Prostorný interiér kombinuje elegantní a sportovní styl. K hlavním znakům patří sportovní sedadla s látkovým potahem a logem RS, kontrastní červené švy, LED ambientní osvětlení, černý potah stropu a lišta v karbonovém vzhledu.

 

 

DESIGN PLNÝ SÍLY

Již tak dynamický design standardního modelu OCTAVIA zdobí ve verzi RS černé doplňky a další speciální prvky, jako například 18″ kola z lehké slitiny Comet. Matrix- LED světlomety s LED mlhovými světlomety propůjčují vozu charakteristický výraz. Dynamický vzhled přídě umocňují přední nárazník v barvě vozu a černý difuzor. Příď charakterizuje maska chladiče v lesklém černém provedení. Stříbrné logo RS zdobí červené písmeno „V“, ktere znamená vítězství.