Radost z jízdy každý den

OCTAVIA RS

 

Emise COod 129 g/km

Kombinovaná spotřeba od 4.9 l/100km

již od 924 900 Kč

UŽÍVEJTE SI KAŽDOU JÍZDU

Sevřete pevně volant a sešlápněte plyn až k podlaze. Při rozjezdu vás 245 koní zamáčkne do sedadel. Auto vás poslouchá na slovo. Nadšeně projíždíte jednu zatáčku za druhou. To je Octavia RS.

Sportovní podvozek modelu RS s tužším odpružením, kratšími vyvinutými pružinami a specifickými tlumiči má o 15 mm nižší světlou výšku. Standardem jsou také posílené brzdy a víceprvková zadní náprava.

 

 

 

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Varianta RS doplňuje moderní interiér modelu OCTAVIA o sportovní prvky. Součástí standardní výbavy je virtuální kokpit, ambientní osvětlení a další doplňky. Specialitou je nový tříramenný volant, na přání je dodáván také head-up displej.

Prostorný interiér kombinuje elegantní a sportovní styl. K hlavním znakům patří sportovní sedadla s látkovým potahem a logem RS, kontrastní červené švy, LED ambientní osvětlení, černý potah stropu a lišta v karbonovém vzhledu.

 

 

PROGRESIVNÍ ŘÍZENÍ

Octavia RS je vybavena progresivním řízením, které zlepšuje ovládání vozu v zatáčkách.Progresivní řízení mění poměr v závislosti na tom, jak moc volantem otáčíte. Nemusíte tedy zbytečně přehmatávat. Ulehčuje se tak řízení na točitých silnicích, při jízdě ve městě nebo při parkování.