Rádi bychom Vám nabídli něco navíc; úsporu času a peněz.

V dnešní uspěchané době řidiči nechtějí a především nemají čas se věnovat neplánovaným starostem spojeným s provozem vozidla. Ocenili byste jejich přenechání profesionálům? Pokud ano, právě pro Vás je určena tatonabídka.

S nákupem nového vozu přichází radost, ale také částečné obavy ze vzniku neočekávaných událostí v podobě jeho poruchy, nehody či odcizení. V případě, že taková událost opravdu nastane, je důležité mít vhodný nástroj k minimalizaci jejího negativního dopadu na majitele vozidla. Jednoduchým řešením, jak se vyhnout podobným nepříjemnostem, které mohou negativně ovlivnit rodinný, ale i firemní rozpočet, je sjednání komplexního pojištění.

Pojištění vozu Škoda v Plzni

Jestliže používáte pojištěný vůz nějakou dobu, máme pro Vás novou službu. V současnosti jsou ceny pojištění poměrně variabilní a na pojištění vozu můžete výrazně ušetřit.  Nechte si u nás zkontrolovat Vaše stávající pojistky. Rádi vám případně porovnáme pojištění automobilů i motocyklů a nabídneme Vám pro Vás nejvýhodnější variantu včetně maximálních dostupných bonusů a výhod (například dálniční známku na rok 2014 ZDRAMA!)

Vše vyřídíme profesionálně za Vás, ušetříte čas i peníze
  • Nechte si nezávazně zaslat kalkulaci pojištění.
  • Vyberte si pojištění, na kterém můžete ušetřit ročně nemalé peníze.
  • Stačí vyplnit kontaktní formulář na této stránce, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Nezávazně získat kalkulaci pojištění

Typ automobilu *

Jméno *

Email *

Telefonní číslo