fbpx

ŠEKOVÁ KNÍŽKA ŠKODA

Jaká je platnost akce?
1.1. 2019 – 31.12. 2019

Kdo může akce využít?
Fyzická nebo právnická osoba vlastnící model CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI nebo SUPERB starý 4 a více let.

Na jaký vůz se akce vztahuje?
Nabídka se vztahuje na vozy ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI a SUPERB staré čtyři a více let.

Jaké slevy jsou v rámci akce nabízeny?

  • 1. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálních brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů – sleva se vztahuje na materiál i práci.
  • 2. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálního středního nebo zadního dílu výfuku – sleva se vztahuje na materiál i práci.
  • 3. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálních tlumičů – sleva se vztahuje na materiál i práci (Sleva se vztahuje i na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů).
  • 4. Sleva 20% na výměnu ŠKODA originální spojkové lamely, přítlačného kotouče, vypínacího ložiska a setrvačníku – sleva se vztahuje na materiál i práci. Sleva platí pouze v případě montáže u servisního partnera ŠKODA.
  • 5. Sleva 15% na ŠKODA Originální řemeny, kladky a vodní čerpadla v případě výměny rozvodů (sleva zahrnuje pouze díly).
  • 6. Sleva 10% na ŠKODA Originální díly, je-li celková cena opravy nad 3 000 Kč vč. DPH. Do celkové ceny opravy nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn některý z dalších šeků. Maximální výše slevy je 5 000 Kč.
  • 7. Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 kč (včetně DPH), můžete si vybrat jednu položku ze seznamu autokosmetiky na druhé straně šeku dle svého výběru zdarma. Do celkové hodnoty oprav pro použití tohoto šeku nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn šek č. 1 – 6.
  • 8. Sleva 20% na nákup ŠKODA originálního příslušenství – sleva se nevztahuje na pultový prodej příslušenství a lze ji uplatnit pouze v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na nákup zimních kompletních kol a produkty zakoupené přes ŠKODA E-shop. Šek lze kombinovat s libovolným šekem z šekové knížky.

Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let.

Kde mohu šekovou knížku získat?
Zastavte se u našich servisních poradců.

Jak mohu uplatnit šekovou knížku?
Stačí nás navštívit a předložit příslušný šek z šekové knížky. Na výsledné faktuře bude uvedena příslušná sleva.

Vztahuje se Šeková knížka i na Economy díly a Výměnné díly?
Šeková knížka se na Economy díly a Výměnné díly nevztahuje. U těchto dílů platí trvale zvýhodněná cena.

Mohu využít více slev najednou?
Ano, lze využít více šeků najednou.