adminta Žádné komentáře

O víkendu před několika týdny jsme byli svědky něčeho nevídaného! Na dva dny se v areálu ZOO Plzeň a v prostoru před ní objevilo několik dospělých Kodiaqů. Příjemně vyděsili každého, kdo kolem nich prošel. K jednomu z nich, který se hrdě postavil před restaurací KIBOKO, zavedly návštěvníky medvědí stopy na chodnících vedoucí od hlavního vchodu až k restauraci. Ti si poté mohli vystavený vůz prohlédnout z venku i zevnitř a nebyl problém do něj nasednout, ať již na přední sedačky, nebo do druhé a dokonce i třetí řady sedadel! Škoda Kodiaq tak spolkne hned 7 cestujících, což z něj dělá jednoho z nejpraktičtějších rodinných mazlíků v kategorii SUV.

Druhé stanoviště, kde byli „medvědi“ k vidění, se nacházelo na parkovišti před Amfiteátrem Lochotín. Sem se uchýlily hned 2 dospělé kusy Kodiaqů. Samozřejmostí byly testovací jízdy. Vždyť pod kapotou nemají koně, ale pořádné medvědy, kteří vás však nesežerou.

Rodinní medvědi středem pozornosti

Návštěvníci ZOO Plzeň se chodili na všechny vzácné Kodiaqy dívat až do odpoledních hodin a my jsme moc rádi za možnost je předvést a za to, že se vám líbí. Můžeme s jistotou konstatovat, že nový produkt ze stáje Škoda se opravdu povedl, o čemž svědčí i naprostá vyprodanost Škody Kodiaq minimálně na území Plzně.

Pokud jste medvědy v ZOO nestihli, nezoufejte. Vrátili se zpátky do našeho autocentra a my vám je ochotně předvedeme i u nás.

Těšíme se na viděnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *