ŠKODA Předplacený servis je doplňkovou službou, která vám kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla. V závislosti na zvolené variantě máte při jakémkoli způsobu financování předplaceny servisní prohlídky, výměny oleje a filtrů nebo i výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení.
Předplacený servis je dostupný pro retailové i fleetové zákazníky na všechny modely vozů ŠKODA.
Službu si lze pořídit na 5 let nebo do zvoleného nájezdu 60 000 km, 100 000 km či 150 000 km. Platí ta skutečnost, která nastane dříve.

6 DŮVODŮ PRO PŘEDPLACENÝ SERVIS

  • Škoda originální díly – záruka kvality a bezpečnosti
  • Servis bez starostí – vy přijedete, my vůz opravíme a vy už nic neplatíte
  • Garance cen ND – 5 let neřešíte změny cen dílů nebo práce
  • 100% servisní zázemí – moderní vybavení, pravidelně školení specialisté
  • Prokazatelná historie vozu – zvyšuje zůstatkovou hodnotu vozidla při prodeji
  • Rozložení servisních nákladů – při koupi vozu s financováním, máte servis rozprostřen do jednotlivých splátek

Varianta STANDARD

Zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se zejména o servisní prohlídky podle stanoveného servisního intervalu QI4 (pouze vozy s pohonem na CNG) nebo QI6. Zahrnující výměny motorového oleje, výměny filtrů, výměnu brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další úkony prováděné v rámci servisních prohlídek. Varianta Standard obsahuje také prodloužení záruky mobility.

Varianta PLUS

Zahrnuje servisní úkony ve stejném rozsahu jako varianta Standard a dále servisní úkony vedoucí k bezstarostnému provozu vozidla. Jednoduše řečeno se jedná o výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení jako jsou brzdové destičky a kotouče, stěrače, rozvodový řemen a mnoho dalšího. Bezstarostný provoz vozidla znamená i krytí nahodilých poruch, prodloužení záruky mobility, každoroční dezinfekci a případné doplnění klimatizace a kontrolu vozu před STK.

Bližší info +420 777 924 423 nebo +420 777 924 433.